Marketing

Po pierwsze, drugie i trzecie — dobre wyniki biznesowe

Jako agencja interaktywna trzymamy się prostej zasady: każde nasze działanie ma przynosić klientowi zyski (marketing) lub tworzyć sprzyjające warunki dla biznesu (e‑PR, social media, content marketing).

Dlatego nie czekamy biernie. Od początku współpracy aktywnie włączamy się w proces zdefiniowania celów biznesowych projektu. Dopiero na ich podstawie proponujemy oprogramowanie i narzędzia, które pozwolą je zrealizować.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

STRONY WWW I APLIKACJE

Funkcjonalne. Użyteczne. Estetyczne. Tworzymy profesjonalne serwisy internetowe, które chcą odwiedzać Twoi potencjalni klienci. Całość projektu zaczynamy od stworzenia „mapy myśli”, aby ustalić właściwą hierarchię treści. Następnie tworzymy funkcjonalną makietę, aby Twój serwis był dopracowany pod względem User Experience (UX). Wisienką na torcie jest estetyczny layoutm, dopasowany do charakteru Twojego biznesu i profilu firmy.

Social media

Media społecznościowe to przede wszystkim dialog z klientami. Umiesz z nimi rozmawiać? Pomożemy Ci w zbudowaniu spójnej strategii komunikacji. Potrafimy opracować procedury kryzysowe oraz standardy w obsłudze klienta w mediach społecznościowych. Z nami nigdy nie wylądujesz na „Kryzysy w social media wybuchają w weekendy”... chyba, że jako wzór do naśladowania.

Content Marketing

Zbuduj wizerunek eksperta w swojej branży. Wesprzemy Cię warsztatem, który wyeksponuje Twoją wiedzę. Blogi, artykuły sponsorowane, treści w social media — wiemy jak profesjonalnie je przygotowywać. Zadbamy o dystrybucję oraz zaplecze SEO/SEM. Marketing treści to już nie trend, ale po prostu konieczność.

Badania Marketingowe

Skąd czerpać wiedzę na temat własnej usługi? Przede wszystkim od swoich klientów. Trzeba jednak wiedzieć jak i o co konkretnie ich zapytać. Skorzystaj z naszego doświadczenia w tworzeniu narzędzi badawczych. Zbierzemy dla Ciebie solidny feedback, dzięki któremu opracujesz watościowy produkt albo ulepszysz już istniejący.

E-mail marketing

Dobry mailing to połączenie kilku elementów: estetycznego wyglądu, ciekawej treści i solidnego kodu. Codziennie rozsyłamy dla naszych klientów newslettery oraz maile leadowe. Dopieszczone w szczegółach i dające się odczytać na różnych programach i urządzeniach. E‑mail marketing to tradycyjne i wciąż skuteczne narzędzie do napędzania sprzedaży.

Performance marketing

Nie boimy się wyzwań. Zatem śmiało, przejdźmy do rozliczeń za efekty działań marketingowych. Jeśli chcesz płacić nam za leady, kliknięcia, konkretne zachowania użytkowników — zapraszamy. Wspólnie opracujemy strategię i dobierzemy narzędzie, które pozwolą ją zrealizować.